Trending now:
ក្រសួងព័ត៌មាន និងសមាគម IPA ប្រកាសរួមគ្នាប្រយុទ្ធប្រឆាំងព័ត៌មានក្លែងក្លាយ
ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា លើកទឹកចិត្តអង្គការដៃគូជាតិ និងអន្តរជាតិ និងណែនាំអាជ្ញាធរជាប់ព្រំដែន ត្រៀមបង្ការ ទប់ស្កាត់ជនអន្ដោប្រវេសន៍ ចេញ-ចូលកម្ពុជា ដោយខុសច្បាប់ នាឱកាសបុណ្យចូលឆ្នាំខ្មែរ!
លោក នុច រ៉ុង តំណាងសហជីពជំនឿចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន វេម ហ្វា ហ៊ែនប៊ែក (ខេមបូឌា) ឯ.ក បានផ្ដល់ប្រាក់ឧបត្ថម្ភចំនួន ២០៦,០០០រៀល ជូនសមាជិកសហជីព
តំណាងសហជីពទឹកចិត្ដកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន ហ្វាស ម៉េកឃីង ឯ.ក ផ្ដល់ប្រាក់ឧបត្ថម្ភចំនួន ១,២០០,០០០រៀល ជូនសមាជិកសហជីព
លោក គុណ សុខហេង តំណាងសហជីពទឹកចិត្ដយុវជនកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន រិច ស្ព្រីង រីវើរ នីតធីង (ខេមបូឌា) ឯ.ក បានផ្ដល់ប្រាក់ឧបត្ថម្ភចំនួន ១៨០,០០០រៀលជូនសមាជិកសហជីព
លោក សែ ចិត តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន វេនធូរ៉ា លេឌើរវែរ អឹមអេហ្វវ៉ាយ (ស៊ីឌី) ឯ.ក បានរៃអង្គាសថវិការពីបងប្អូនកម្មករ-កម្មការិនីជូនទៅដល់កម្មករដែលម្ដាយរបស់គាត់បានទទួលមរណភាព
លោក ហ៊ីន ម៉ៃ តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន អេហ្វ អិម អេហ្វ មេនូហ្វេកធើរីង ឯ.ក បានធ្វើការរៃអង្គាសថវិការចូលបច្ច័យបុណ្យសពគ្រួសារសមាជិកសហជីព
លោក ហ៊ីម ម៉ៃ តំណាងសហជីពទឹកចិត្ដកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន អេហ្វ អិម អេហ្វ មេនូហ្វេកធើរីង ឯ.ក ផ្ដល់ប្រាក់ឧបត្ថម្ភចំនួន ៣៦០,០០០រៀល ជូនសមាជិកសហជីព
លោក យ៉ាវ សុវណ្ណ តំណាងសហជីពទឹកចិត្តកម្មករកម្ពុជា ប្រចាំក្រុមហ៊ុន បេសវីន ហ្វេសិន (ខេមបូឌា) ឯ.ក បានឧបត្ថម្ភថវិការជូនដល់សមាជិកដែលដាក់ច្បាប់លំហែមាតុភាពនិងកូនឈឺចំនួន៤នាក់
លោក លី វិចិត្រ ប្រធានសហភាពសហជីពសុភមង្គលកម្មករកម្ពុជា ត្រូវបានតែងតាំងជាអនុប្រធានគណៈកម្មាធិការជាតិសុខភាព និងសុវត្ថិភាពការងារ
ស្ថានកុងស៊ុលកិត្តិយស នៃសាធារណរដ្ឋស៊ីបប្រចាំកម្ពុជា និងឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រី ក្រសួងការងារ និងបណ្តុះបណ្តាលវិជ្ជាជីវៈ រួមគ្នាបង្កើតឱកាសបន្ថែមសម្រាប់កិច្ចសហការ និងនាំយកអ្នកជំនាញ របស់ប្រទេសស៊ីប មកកាន់វិស័យអភិវឌ្ឍន៍កម្លាំងពលកម្មកម្ពុជា
ពិធីសន្និបាតបូកសរុបលទ្ធិផលការងារប្រចាំឆ្នាំ២០២៤ និងលើកទិសដៅការងារឆ្នាំ២០២៥ របស់ សហភាពសហជីពសុភមង្គលកម្មករកម្ពុជា
ពលរដ្ឋម្នាក់ស្នើសុំអយ្យការអមសាលាដំបូងខេត្តបន្ទាយមានជ័យ ចុះអនុវត្តសាលក្រម និងសាលដីការ ដោយវាស់វែងដីតាមគំនូសបង្ហាញទីតាំងតាមការសម្រេចរបស់តុលាការ ជៀសវាងចុះមកទីតាំងដីរបស់លោក